Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21
Poradnie specjalistyczne: 75 732 65 88, POZ: 75 640 40 40, Stomatologia: 75 734 68 68
stomadent@stomadent.pl

Wrocław – ul. Powstańców Śląskich

Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 166
tel. 71 337 33 36
e-mail: wroclaw@stomadent.pl

 

Nasi lekarze:

 

Ewa CzerwińskaEwa Czerwińska-Keblesz

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończyła z pierwszą lokatą w 2001 r. otrzymując wyróżnienie i nagrodę Rektora za szczególne wyniki w nauce.

Od 2002 r., po odbyciu stażu podyplomowego w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ul.Dobrzyńskiej we Wrocławiu, związana z wrocławskim NZOZ STOMADENT.

W pracy zawodowej stara się otoczyć każdego pacjenta kompleksową opieką wykonując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii i protetyki. Jej największą pasją jest stomatologia estetyczna.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Od 2011 r. pracuje również w legnickim oddziale NZOZ STOMADENT zajmując się tam przede wszystkim leczeniem protetycznym oraz chirurgicznym przygotowaniem do wykonania protez ruchomych.

Prywatnie mama dwóch córek, zapalona czytelniczka literatury pięknej, szaradzistka i hafciarka.

 

Anna Krzyszczak

Ania Krzyszczak

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2009r. W pracy najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach doskonalących, aby móc zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania. Szczególnie zależy jej na podniesieniu świadomości zdrowotnej rodziców i ich dzieci, aby wychować najmłodszych na świadomych pacjentów, którzy wiedzą jak dbać o swoją jamę ustną i bez strachu przychodzą na wizyty kontrolne.

Od 2011r. współpracuje z „Wrocławską Szkołą Rodzenia” działającą przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73a. Dba o to, aby w gabinecie atmosfera była przyjazna i aby pacjent zawsze był poinformowany o przeprowadzanym zabiegu. Wykonuje zabiegi ze stomatologii zachowawczej u dorosłych i dzieci (kolorowe wypełnienia), leczenie endodontyczne, protetyczne (korony, mosty, protezy) oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

 

Natalia Łobacz

Natalia ŁobaczJest absolwentką wydziału stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studiowała także przez rok we Włoszech na Università degli Studi di Perugia. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach jak np.”Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym”,”Kolor i forma w stomatologii estetycznej” czy „Stomatologia odtwórcza-klinicznie czy labolatoryjnie? Wybory,możliwości i ograniczenia.”

Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym z naciskiem na estetykę, odbudowę złamanych zębów na wkładach z włókien szklanych, leczenie endodontyczne oraz ekstrakcję zębów.

Mówi biegle po angielsku i włosku, co cenią sobie pacjenci obcojęzyczni. Jej podstawowym celem jest przede wszystkim profesjonalne leczenie oraz sympatyczna atmosfera panująca w gabinecie.Chciałaby, aby każdy pacjent czuł się komfortowo, był zadowolony z leczenia i usatysfakcjonowany po wyjściu z gabinetu.

 

We wrocławskich oddziałach Stomadentu można kredytować leczenie przy pomocy systemu E-mediraty.

E-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach, bez pośrednictwa weryfikatora. Pacjent, który zna już wstępny termin zabiegu i jego koszt, może w prosty sposób złożyć wniosek kredytowy podając niezbędne dane, dzięki którym w ciągu 5 minut otrzyma decyzję i wiążącą ofertę.
eMEDIRATY_600x160

 


Dojazd:


Wyświetl większą mapę